Kalkulator Dash Do Usd

Kurs DASH/USD

Cena kryptowaluty Dash znajduje się nadal w korekcie fali 4, która może okazać się korektą nieregularną ABC. W korekcie tej fala B została już wykonana (ze szczytem na $1,253) i obecnie cena znajdowała by się w ostatnie fazie cyklu spadkowego, czyli fali C. Potwierdzeniem tego scenariusza będzie wybicie linii trendu i testowanie poziomów $936 a…

JeżEli Chcesz Otrzymać Odpowiedź, Pozostaw SwóJ Adres Email

:59W ciągu ostatnich 24 godzin cena kryptowaluty Dash wzrosła o 2.17%. Ogólnie można mówić o wzrastającej tendencji kursu, ponieważ nawet w ciągu ubiegłych 7 dni wartość DASH wzrosła o 3.05%. Całkowita wartość rynkowa kryptowaluty Dash dnia 12.08.

Średnia dynamiczna dla zmiennych zakresów Ważona średnia krocząca wolumenu Podwójna Wykładnicza Średnia Krocząca

Wielka Zatoka Hongkongu Pierwszym Rynkiem, Na KtóRym Zostanie Wprowadzony Dcep

Zastąpić dołączony wykres nowym wykresem? Aktualnie nie możesz umieszczać komentarzy, ponieważ dostaliśmy zgłoszenie o naruszeniu regulaminu. Twój status zostanie zweryfikowany przez naszych moderatorów. Prosimy poczekaj minutę, zanim znów zaczniesz komentować.

Dotyczy wszystkich przyszłych publikacjiDotyczy tylko najbliższej publikacji Wyślij mi powiadomienie z wyprzedzeniem 1 dnia handlowego Sposób dostarczenia Powiadomienia na stronie

Klucz pozwala portfelowi na utrzymywanie całkowitego zamknięcia, o ile ten, pracuje w trybie pojedynczym. Najczęściej czytane w ostatnich 30 dniach 12 czerwca 2020 Przewidywania BTC na wyświetleń 21 lutego 2020 Jak bezpiecznie kupić pierwsze kryptowaluty – poradnik 1854 wyświetleń

Potwierdź zablokowanie Czy na pewno chcesz zablokować %USER_NAME%?

wychodzi z trójkąta – pozytywnie Jak zaznaczyłem na wykresie Dash wychodzi z trójkąta i ma chęć przebić opór na poziomie 1270 $ – myślę że Litecoin po takim przebiciu nastąpi atak na nowe ATH 🙂 Korekta falowo będzie się rozwijać Korekta na DASH będzie przebiegała tak jak na BTC .

  • Wszystkie aktywa Wszystkie aktywa
  • Popularne wiadomości Więcej
  • Brak wyników pasujących do Twoich kryteriów wyszukiwania

Najbardziej Popularne Kryptowaluty, Kursy Kryptowalut Na Dziś

Powiadomienia w aplikacji mobilnej Powiadomienie email Bitcoin Dodaj do obserwowanych Pozycja dodana pomyślnie do:

Wiadomości i analizy Przegląd DASH/USD Poloniex

To Nie Jest Kolejna KsiążKa Z Wykresami! Gabinet Inwestora GiełDowego Alexandra…

Często zadawane pytania

Pomysły Rynki Wskaźniki Przenieś eur swój trading na wyższy poziom

Disclaimer: Fusion Media pragnie przypomnieć, że dane zawarte na tej stronie niekoniecznie zachodzą w czasie rzeczywistym i mogą być nieprecyzyjne. Dlatego Fusion Media nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek straty handlowe poniesione w wyniku korzystania z tych danych.

Trading to zajęcie obarczone bardzo wysokim ryzykiem i może prowadzić do poważnych strat. Przed podjęciem jakichkolwiek decyzji skonsultuj się ze swoim doradcą finansowym. Żadna zawartość naszej strony nie stanowi oferty ani zachęty do nabywania. CoinGecko zapewnia podstawową analizę rynku kryptowalut.

Dziękujemy za Twój komentarz. Zaznaczamy, że musi on zostać zatwierdzony przez naszych moderatorów.

DASHUSD znajduje się w dość dużej konsolidacji bo na ok. 345$ od dnia 22.12.2017, lecz od dnia 8.01.2018 dosyć mocno się zwęża i przechodzi w formacje trójkąta. Wg mnie to są 2 https://dowmarkets.com/pl/ scenariusze z podobnym prawdopodobieństwem co będzie dalej z DASHem. Wybije z trójkąta górą i można liczyć na wzrost ok. 474$. Wybije trójkąt dołem i zostanie w konsolidacji.

Leave a Comment

อีเมลของคุณจะไม่แสดงให้คนอื่นเห็น ช่องข้อมูลจำเป็นถูกทำเครื่องหมาย *